Idegenben 20 góllal nyert a Hévíz és egyben 3 újoncot is avattak!

• Kézilabda
  • 2020/2021

NB II NŐI KÉZILABDA 6. forduló 2020. okt. 24.

Balatonboglár, 100 néző, vezette: Hullmann, Weinert.

Hévíz: Molnár – Novikova (6), Burghardt V. (8), Holczbauer (7), Penzer (7), Burghardt L. (5), Lázár. Csere: Bán-Farkas (kapus), Balogh B., Morácz (1), Fekete (3), Pesti. Edző: Kissné Gliba Adrienn

A 13. percig fej-fej mellett (6-7) haladtak a csapatok, akkor a vendégek 5-0-ás sorozatot produkáltak és minden az akaratuk szerint történt a pályán a félidő végéig kitűnően védekezve lényegében eldöntötték a pontok sorsát.

Fordulás után is akadt egy 6-0-s sorozatuk, a hazaiak szoros emberfogással is próbálkoztak, de sorra jöttek a gyors vendég gólok. A hévíziek végén Fekete Luca, Pesti és Morácz személyében már újoncokat is avathattak és ők gólokkal hálálták meg a bizalmat. A feltűnően nagyarányú győzelemben közrejátszott, hogy a zöld-fehéreknél többen ezúttal is erőn felül teljesítettek.

Kissné Gliba Adrien: „Könnyű, de nem jó mérkőzésen nyertünk egy rendkívül kellemetlen ellenféllel szemben. Az I. félidő közepétől a védekezés és a kapus teljesítmény is magas szintű volt nálunk, így minden mezőny játékosunk a pályán lehetett.„

Jók: Molnár, Penzer, Burghardt V.