Hévíz SK – Pápai ELC U12-U13 bajnoki mérkőzések

2022.10.07.
  • Labdarúgás
  • U-12
  • 2022/2023

Szombaton U12-es és U13-as csapataink a Pápa korosztályos csapatait fogadta hazai pályán.

U12: Hévíz SK – Pápai ELC 2:1

Gólszerző(k): Belák (2)

A mérkőzésen pályára lépett: Cziklin, Vörös, Belák, Kusics M., Kusics B., Katona, Takács, Bognár, Pózvai G., Raák, Töttő, Bakonyi-Gróf, Pózvai P.

Rácz István: A mérkőzést nagyon jól kezdtük és öt perc alatt két gólt is szereztünk letámadásból. Nagyon domináltunk abban az időszakban. Sajnos ezt nem tudtuk a végletekig csinálni. Több helyzetet is kialakítottunk még, de gólt már nem tudtunk szerezni. Gratulálok minden játékosomnak, ügyesek voltak.

U13: Hévíz SK – Pápai ELC 3:10

Gólszerző(k): Zsankó, Dencs, Fonnyadt

A mérkőzésen pályára lépett: Fonnyadt, Ódor, Ács, Réz, Zsankó, Borsos, Kisvörös, Tomonicska, Dencs.

Kubicsek Máté: Hetek óta szenvedünk azzal, hogy szűk a keretünk és az alsóbb korosztályból ki kell egészíteni a csapatot egy-egy játékossal, hogy meglegyünk. A félidőig 3:3 állásnál egy játékosom megsérült, így létszámhátrányban kellett tovább játszanunk. Gratulálok a srácaimnak, mert nagyot küzdöttek a mérkőzésen! További sok sikert kívánok a Pápa csapatának a bajnokságban!