Szombathelyi Haladás VSE - Hévíz SK U12-U13 bajnoki mérkőzések

• 2024/2025

Szombaton fiataljaink Szombathelyre utaztak.

U12: Szombathelyi Haladás VSE – Hévíz SK 4:2

Gólszerző(k): Tóth (2)

A mérkőzésen pályára lépett: Csősz-Tóth, Horváth, Leopold, Tóth, Varga, Bánfi, Jáger, Józsvai, Dorfinger, Tombor, Szekeres, Czibor, Kovács.

Rajkai András: A tavaszi szezon egyik legjobb mérkőzését játszottuk a Szombathelyi Haladás korosztályos csapata ellen. A végeredmény 4:2 lett a hazai csapatnak, de a küzdeni akarásunk és játékunk felér egy győzelemmel!

U13: Szombathelyi Haladás VSE – Hévíz SK 3:1

Gólszerző(k): Belák

A mérkőzésen pályára lépett: Pál, Pózvai P., Bakonyi-Gróf, Katona, Takács, Raák, Töttő, Belák, Pózvai G., Nagy, Balogh.

Rácz István: Jól kezdtük a mérkőzést és második negyedben egy szép gólt is szereztük, amivel megszereztük a vezetést. Ebben a periódusban jól és látványosan játszottunk. A harmadik negyed végén több egymás utáni egyéni védekezési hibát követtünk el, amiből megkaptuk az egyenlítő gólunkat. Ezután is voltak helyzeteink, de gólt már nem tudtunk szerezni. A mérkőzés elején mutatott csapatjátékhoz gratulálok a csapatnak. Hajrá Hévíz!