2018.12.03.
  • Labdarúgás
  • Felnott
  • 2018/2019

Hideg, napos időben kezdődött a tavaszról előrehozott Zalakomár – Hévíz SK bajnoki mérkőzés, melyet 50 néző követett figyelemmel. A vendég csapat az első perctől kezdve nyomás alá helyezte a Zalakomár együttesét. A hazai csapat az első félidőben jól szűrte a Hévíz támadásait és veszélyes ellentámadásokat vezetett. A második félidő első percében be is ért a hazai kontrajáték, Horváth János hagyta faképnél a hévízi védőket és helyezte a játékszert a vendégek kapujába (1:0). A Hévíz támadójátéka megélénkült Vass György becserélésével. Egy pontrúgást követően Giber Péter egyenlíteni tudott (1:1), majd a vendégek egy büntetőrúgással megfordították a mérkőzést (1:2). A csereként beállt Vass György a 81. percben beállította a végeredményt (1:3). A Hévíz együttese 16 mérkőzésből megszerezte a 16. győzelmét!

Gólszerző(k): Giber, Tóth, Vass

Jó(k): Nedelkó, Vass

Csapatunk a Jánosa - Meidl, Baráth, Giber, Tóth G. - Nagy R. (Vass), Török (Tálos), Horváth M., Nedelkó - Horváth D. (Pődör), Varga összeállításban lépett pályára.