2018.11.26.
  • Labdarúgás
  • Felnott
  • 2018/2019

A jó iramú összecsapáson a vendégek kezdettől uralták a játékot. A 24. percben Horváth Márió beadását Vass az elmélázó védők mellett fejelte a kapuba, 0-1. A 34. percben Giber buktatta a büntetőterület sarkánál Nagy Dánielt, a büntetőt azonban Darabos gyengén, helyezetlenül lőtte, így Jánosa könnyedén védett. A kontrából büntetett a vendégcsapat, ismét Vass volt közelről eredményes, 0-2. A második játékrészben több merészséget vállalt fel a hazai csapat, de a félidő derekán Vass középre adásából Török növelte a vendégek előnyét, 0-3. Összességében a magasabb kategóriát képviselő őszi bajnokcsapat sima győzelmet aratott az egyébként jól küzdő hazaiak ellen.

Gólszerző(k): Vass (2), Török

Jó(k): Baráth, Horváth M., Vass

Csapatunk a Jánosa – Meidl, Baráth, Giber, Tóth G., Nagy R. (Kiglics), Török (Tóth B.), Horváth M., Szi-Péter, Varga M. (Horváth D.), Vass (Pődör) összeállításban lépett pályára.