• 2024/2025

Gólszerző(k): Bontó, Filó

Zalalövő: Kovács D. – Gyenese, Csik (Stummer), Agg, Horváth T., Őr, Kellner, Tóth B., Péter (Molnár Á.), Végh (Kulcsár), Földvári (Csáki)

Hévíz: Dénes – Filó (Kustán), Buza, Tóth I., Nyári (Sabján), Szindekovics, Bontó (Rózsás), Nagy D., Huszár, Damina (Kovács B.), Fábián

Kezdetben mindkét fél előtt adódott egy-egy lehetőség, de ezek kimaradtak. A 30. percben Csik hibázott, Bontó lecsapott a labdára és a kapu hosszú oldalába bombázott, 0–1. Szünet után növelte előnyét a vendégcsapat, Filó elcsípett egy hazai átadást, majd ellőtte a labdát Kovács kapus mellett, a gólvonalon egymást akadályozta két zalalövői védő, így a labda a hálóban kötött ki, 0–2. Összességében a jobb támadószekcióval rendelkező vendégek megérdemelten nyertek.

Jók: Gyenese, Agg, Csáki, ill. az egész csapat